Головна сторінка

 

Шановні відвідувачі!
 
    Статтею 4 Закону України “Про виконавче провадження” передбачено, що одним з обов’язкових реквізитів виконавчого документа є дата народження фізичної особи – боржника.
      У зв’язку з тим, що суд немає процесуальної можливості дізнаватись дату народження фізичних осіб – боржників, пропонуємо Вам у адміністративних позовах (заявах про видачу виконавчого листа) зазначати дату народження.
 
Статтею 94  Кодексу адміністративного судочинства України встановлені вимоги щодо оформлення письмових доказів, які подаються до суду: 
- письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не визначено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього;
- учасник справи, який подає письмові докази в копіях (електронних копіях), повинен зазначити про наявність у нього або іншої особи оригіналу письмового доказу;
- учасник справи підтверджує відповідність копії письмового доказу оригіналу, який знаходиться у нього, своїм підписом із зазначенням дати такого засвідчення.
 

 

 

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14.11.2018 № 848-р газету «Урядовий кур’єр» визначено друкованим засобом масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження, в якому у 2019 році розміщуватимуться  повістки про виклик  підозрюваного, обвинуваченого та інформація про процесуальні документи.  
13 листопада 2018 року у приміщенні Хмельницького апеляційного суду відбувся одноденний семінар для суддів на тему:  «Суд і медіація: можливості та перспективи». Навчання суддів проведено Чернівецьким регіональним відділенням НШСУ спільно з громадською спілкою «Українська академія медіації» за підтримки програми Нове правосуддя USAID.
За період з 05 по 09 листопада 2018 року до Хмельницького окружного адміністративного суду подано 127 позовних заяв та справ.
09 листопада 2018 року до Хмельницького окружного адміністративного суду завітали старшокласники  Хмельницького ліцею II–III ступенів Хмельницької обласної ради.  
Постановою Верховного Суду у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду  винесено рішення у справі за №2а-3916/12/1470  від 24 жовтня 2018 року щодо визначення санкцій за порушення термінів розрахунків в сфері зовнішньоекономічної діяльності.
На базі Львівського регіонального відділення Національної школи суддів України з 05 листопада по 09 листопада 2018 року проходить підготовка помічників суддів окружних та апеляційних адміністративних судів.  
За період з 29 жовтня по 02 листопада 2018 року до Хмельницького окружного адміністративного суду подано 115 позовних заяв та справ.
З 29 жовтня по 02 листопада 2018 року судовий розпорядник Хмельницького окружного адміністративного суду Грелюс Артем пройшов підготовку працівників апаратів окружних та апеляційних судів на тему: «Участь судових розпорядників в судових засіданнях по справах різних категорій та їх статус».
Спір є публічно-правовим, якщо стосується притягнення адвоката до дисциплінарної відповідальності. Такого висновку дійшла Велика Палата Верховного Суду у постанові від 29 серпня 2018 року по справі № 804/11334/15.
Шановні громадяни! Відповідно до Постанови ЦВК від 12 жовтня 2018 року № 156, на неділю 23 грудня 2018 року призначено перші та додаткові місцеві вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів у трьох територіальних громадах Хмельницької області.